اخذ ویزای دیدار بستگان در انگلستان

ویزای دیدار اقوام انگلیس برای متقاضیانی است که می خواهند برای دیدار اقوام ، دوستان و آشنایان وارد  صادر می    گردندMultipleانگلستان شوند. به طور کلی ویزاهای ویزیتور ۶ ماه اعتبار دارند و به صورت

یعنی متقاضی میتواند در طول اعتبار ویزا چندین بار وارد انگلستان شود. ویزاهای ویزیتور ۱، ۲، ۵ و ۱۰ ساله هم صادر می گردند. در ویزای ویزیتور موارد متعددی توسط سفارت بررسی میشود که از مهمترین آنها میتوان به بررسی شرایط مالی، خانوادگی و اطمینان از ترک خاک انگلستان پیش از اتمام مهلت ویزای انگلیس اشاره نمود.
درصورت اخذ ویزا در مرحله اول و ورود به انگلستان زوج و زوجه می توانند نسبت به تمدید ویزا (افسران ویزا باید در مورد توانایی مالی متقاضیان در مورد تامین مخارج سفر به انگلستان، هزینه های اقامت، اسکان و هزینه های دیگر قانع شوند. درنتیجه باید اطلاعات و مدارک کامل و کافی در مورد توانایی مالی متقاضیان آماده و ارائه شود. افسران ویزا سابقه مهاجرتی، شرایط خانوادگی و کاری متقاضیان را در نظر میگیرند. تاریخچه سفر متقاضیان به کشور انگلستان، کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا، استرالیا و… از نکات مثبت پرونده محسوب می گردد. به طور کلی ویزای ویزیتور شرایط ساده ای برای متقاضیان داخل ایران ندارد. به همین دلیل ما بعد از ارزیابی شرایط متقاضیان راهنمایی های لازم را در خصوص ارائه مدارک به سفارت می نماییم.

مدارک لازم  جهت ویزای ویزیتور (اگر مدارک به زبان فارسی می باشد باید ترجمه رسمی شود)

شناسنامه

سند ازدواجاسناد ملکی

گواهی سپرده(تمکن مالی)

پرینت بانکی ۶ ماه آخر

فیش حقوقی

گواهی اشتغال به کار

روزنامه رسمی،مالیات پرداخت شده،کارت بازرگانی

پاسپورت(در زمان ارئه به سفارت حد اقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد

قطعه عکس ۴٫۵*۳٫۵  و یا  ۴*۳ و یا  ۴ *۶

 

مدارک دعوت کننده:

1_دعوت نامه

2_کپی پاسپورت و یا ویزا

شرایط مهاجرت خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید

پر کردن فرم ارزیابی و داشتن مشاوره تصویری با موکلین ما قبل و بعد از قرارداد به متقاضیان محترم موجب افزایش کیفیت خدمات و شفافیت پروسه کاری می شود. اطلاعات مربوط به شما طبق قانون ۱۹۹۸ محفوظ نگه داشتن اطلاعات انگلستان (UK Data Protection Act) در نزد ما محفوظ خواهد بود و با اراده شما در هر زمانی که شما بخواهید از بین برده خواهند شد.


ورود به فرم ارزیابی رهنمون     اطلاعات بیشتر درباره مشاوره ویدیویی و فرم ارزیابی رهنمون