ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی انگلیس به افرادی تعلق می‌گیرد که با هدف گردش و تفریح می‌خواهند به این کشور سفر کنند. اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، تکمیل فرم تقاضای ویزا است.
  تکمیل نمایید.تعیین محل و زمان انگشت Visa4UKفرم تقاضای ویزای انگلیس را لازم است که به صورت انلاین در وب سایت 
نگاری و واریز وجه سفارت نیز به صورت انلاین می باشد.حضور متقاضی جهت اراِئه مدارک و انجام انگشت نگاری ضروری 
است.

متقاضی می تواند ۳ ماه زودتر از موعد سفر جهت انجام مراحل اخذ ویزای انگلیس اقدام نماید. مدارک موردنیاز مدارکی که علاوه بر فرم تقاضای رهنمون – که به‌صورت آنلاین تکمیل نموده و چاپ کرده‌اید- باید در زمان ملاقات ارائه داده شود، به شرح زیر است: (اگر مدارک به زبان فارسی میباشد باید ترجمه رسمی شود)
شناسنامه
سند ازدواج
اسناد ملکی
گواهی سپرده(تمکن مالی)
پرینت بانکی ۶ ماه آخر
فیش حقوقی
گواهی اشتغال به کار
روزنامه رسمی،مالیات پرداخت شده،کارت بازرگانی
پاسپورت(در زمان ارئه به سفارت حد اقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد)
قطعه عکس ۴٫۵*۳٫۵


اصل مدارک و گذرنامه‌ی متقاضی به همراه کپی‌ آن‌ها نزد بخش روادید سفارت خواهد ماند و بابت آن رسیدی تحویل داده خواهد شد. بعد از صدور ویزا ، مدارک اصلی به متقاضی برگردانده می‌شود. بررسی مدارک به منظور صدور ویزا ممکن است تا سه هفته زمان بخواهد. بنابراین برای برنامه‌ریزی تاریخ سفر این نکته را باید مدنظر داشت.                                                                                                    
توجه: فرم تقاضای رهنمون باید برای هر کدام از متقاضیان به صورت جداگانه تکمیل شود. در صورت ارائه اطلاعات یا مدارک جعلی به بخش روادید سفارت بریتانیا ، مسئولین سفارت اجازه دارند علاوه بر رد درخواست ، برای مدت ۱۰ سال از تمامی درخواست‌های شما برای هرگونه روادید انگلستان جلوگیری به عمل آورند.                                                                                                                            
 

شرایط مهاجرت خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید

پر کردن فرم ارزیابی و داشتن مشاوره تصویری با موکلین ما قبل و بعد از قرارداد به متقاضیان محترم موجب افزایش کیفیت خدمات و شفافیت پروسه کاری می شود. اطلاعات مربوط به شما طبق قانون ۱۹۹۸ محفوظ نگه داشتن اطلاعات انگلستان (UK Data Protection Act) در نزد ما محفوظ خواهد بود و با اراده شما در هر زمانی که شما بخواهید از بین برده خواهند شد.


ورود به فرم ارزیابی رهنمون     اطلاعات بیشتر درباره مشاوره ویدیویی و فرم ارزیابی رهنمون