اخذ ویزای انگلستان از طریق ازدواج

معمولا ویزای نامزدی منحصر به این می شود که شما بتوانید نامزد خود را به کشور انگلستان بیاورید که بتوانند به شما به پیوندند.واگر یکی از زوجین در خارج از انگلستان باشد در هر زمان که نامزدش بخواهد می تواند برای ایشان تقاضا کند و زوجه را به کشور انگلستان بیاورد. شما باید در این مدت بتوانید وضعی را برای اقامت خود معین کنید. به این منظور که باهم زندگی می کنید نه به صورت جداگانه ونه در مدت زمان محدودی و شما باید نشان دهید که ظرف مدت معقولی معمولا(شش ماه )ازدواج می کنید.و شما قرار است بعد از ازدواج به طور دائم باهم زندگی کنید. محلی برای اسکان نامزدتان و وابستگانشان تا موقع ازدواجتان بدون استفاده از امکانات دولتی تامین شده است. و باید وابستگان نامزدتان از نظر مالی تامین باشند بدون اینکه نیاز باشد کار کنند و یا به امکانات دولتی متوسل شوند.

در این راه مشاورین مهاجرتی ما در این عرصه با داشتن دانش در این ضمینه وتجربه کافی ترتیبات مناسب را درهمیاری شما عزیزان فراهم می اورند.

طبق اخرین قوانین وزارت کشور انگلستان,افرادی که قصد ازدواج با شخصی که ساکن کشور انگلستان است ,دارند ,می بایست اولا” هنگام ورود به انگلستان سنشان کمتر از 18 سال نبوده وتعهدات زیر را نسبت به همسر یا شوهر|آینده خود به دولت انگلستان ثابت نمایند

1_حتما”بعد ورود به انگلستان به همراه شوهر یا همسر آینده خود به صورت مشترک زندگی کنند.

2_شخصی که درخواست ازدواج رادارد باید ساکن انگلستان بوده وشهروند انگلستان باشد.

نکته:این قانون هم شامل شهروندانی که ملیت انگلیسی دارند و هم افرادی که با ملیت های مختلف که مدت مدیدی است که در انگلستان زندگی و کار کرده اند و از حقوق شهروندی بر خوردارند میشود.

مراحل اخذ ویزا:

متقاضی این نوع ویزا می بایست درخواست خود را از خارج انگلستان و با مراجعه به سفارت این کشورانجام داده و هنگام مراجعه مدارک ازدواج و هر گونه مدارکی که دال بر شهروند بودن شوهر یا همسر آینده خود درانگلستان باشد تحویل دهند.

نکته:دلایل اصلی که باعث پذیرفتن افسر مهاجرت انگلستان جهت اجازه ورود مسافرینی که دارای ویزای نامزد هستند به قرار زیر است:

*این افراد بایستی در تمام طول مدت حضورشان در انگلستان به همراه شوهر یا همسر خود زندگی کرده و مدارک بانکی و اجاره نامه و یا هر گونه مدارکی که نسبت به اثبات این موضوع کمک کند ارائه دهند که این مدارک میتواند جهت تمدید ویزای انها نیز نقش بسزایی داشته باشد.

 

 
شرایط اخذ ویزا:

افرادی که با این نوع ویزا وارد انگلستان می شوند می توانند از تمامی مزایای رایگان شهروندان این کشور به آسانی استفاده کنند و همچنین اجازه کار تمام وقت بدون هیچ گونه شرایطی برای انها در نظر گرفته خواهد شد و این نوع ویزا قابل تبدیل به ویزای اقامت و ظرف مدت 5 سال به اقامت دائم تبدیل می شود.

تمدید ویزا:

 

این ویزا قابل تبدیل به ویزای اقامت خواهد بود و اگر زوج متقاضی تمام مدت حضورشان به صورت مشترک و با هم ارائه دهند.
 
 

کسانی که با اتباع انگلستان ازدواج نکرده باشند و متقاضی اخذ تابعیت این کشور باشند درصورتی می توانند تابعیت انگلستان را اخذ کنند که دارای شرایط زیر باشند:

به مدت 5 سال اقامت قانونی در انگلستان داشته باشند. (این مورد شامل ویزاهای قابل تبدیل به اقامت میباشد)

متقاضی باید قصد زندگی یا کار به صورت دائمی در انگلستان داشته باشد.

دارای حسن شهرت وسابقه باشد.

به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد.

شرایط مهاجرت خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید

پر کردن فرم ارزیابی و داشتن مشاوره تصویری با موکلین ما قبل و بعد از قرارداد به متقاضیان محترم موجب افزایش کیفیت خدمات و شفافیت پروسه کاری می شود. اطلاعات مربوط به شما طبق قانون ۱۹۹۸ محفوظ نگه داشتن اطلاعات انگلستان (UK Data Protection Act) در نزد ما محفوظ خواهد بود و با اراده شما در هر زمانی که شما بخواهید از بین برده خواهند شد.


ورود به فرم ارزیابی رهنمون     اطلاعات بیشتر درباره مشاوره ویدیویی و فرم ارزیابی رهنمون