ویزای استارت آپ کانادا

استارت اپ ویزا (Start-up Visa) نوع جدید ویزایی است که کانادا و تعدادی دیگری از کشورها مثل فرانسه، هلند، شیلی و ... برای جذب استارت اپ ها و شرکت های دانش بنیان به فضای کسب و کار خودشون در نظر گرفتند. کانادا بهترین نوع ویزا یعنی ویزای اقامت دائم را برای دارندگان شرایط Start-up اراپه میکند. شرایط لازم جهت واجد شرایط بودن برای این نوع ویزا عبارت است از:

· داشتن حداقل نمره ۵ آزمون IELTS

· داشتن حداقل سرمایه لازم برای زندگی یک ساله در کانادا (حدود 12 هزار دلار کانادا برای یک نفر)

· سهم حداقل 10 درصد از کل سهام استارت اپ

· یافتن یک سرمایه گذار در کشور کانادا

از بین این شرایط، مهمترین مورد شرط آخر میباشد. متقاضیان باید یک سرمایه گذار از بین لیستی که دولت کانادا تعیین میکند پیدا کرده و آنها را متقاعد به سرمایه گذاری روی پروژه Start up کنند. این سرمایه گذاری به 3 صورت خواهد بود:

۱- در صورتی که شرکت سرمایه گذار Incubator یا همان مرکز رشد باشد٫ نیازی به سرمایه گذاری مالی توسط شرکت یاد شده نبوده و تنها اعلام حمایت از Start Up کافی میباشد. شرکت یاد شده میتواند توسط امضاء حمایت نامه میتواند پشتیبانی خود را اعلام کند.

۲- در صورتی که شرکت سرمایه گذار Angel Investor باشد٫ حداقل میزان سرمایه مورد نیاز ۷۵ هزار دلار بوده و همچنین نیازمند نامه اعلام حمایت از سوی شرکت یاد شده می باشید.

۳- در صورتی که شرکت سرمایه گذار Venture Capital باشد٫ حداقل میزان سرمایه مورد نیاز ۲۰۰ هزار دلار بوده و همچنین نیازمند داشتن نامه حمایت از شرکت مذبور خواهید بود.

 

موسسه رهنمون با دسترسی به گروه مختلف تجاری امکان معرفی شرکت و عقد قرارداد کاری را برای شما عزیزان دارد. برای شروع ارزیابی رایگان لطفآ فرم زیر را تکمیل بفرمایید. تیم ما اطلاعات شما را بررسی کرده و در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

 

شرایط مهاجرت خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید

پر کردن فرم ارزیابی و داشتن مشاوره تصویری با موکلین ما قبل و بعد از قرارداد به متقاضیان محترم موجب افزایش کیفیت خدمات و شفافیت پروسه کاری می شود. اطلاعات مربوط به شما طبق قانون ۱۹۹۸ محفوظ نگه داشتن اطلاعات انگلستان (UK Data Protection Act) در نزد ما محفوظ خواهد بود و با اراده شما در هر زمانی که شما بخواهید از بین برده خواهند شد.


ورود به فرم ارزیابی رهنمون     اطلاعات بیشتر درباره مشاوره ویدیویی و فرم ارزیابی رهنمون