• مشاوره رهنمون

به علت حجم بالای مراجعین عزیز و ارائه دادن سرویس و رهنمون های مفید و با کیفیت که سبب گرفتن نتیجه ای روشن برای شما و تصمیم گیری بهتری باشد,می توانید قبل از بستن قرارداد و اتخاذ تصمیم نهایی به شکل ایمیل با آدرس info [at] rahnemoun.com بگیرید که بین 48 ساعت به شما پاسخ داده خواهد شد و یا در صورت تمایل داشتن به مشاوره تصویری به شکل مستقیم با وکلای رهنمون,بعد از پر کردن فرم ارزیابی وسنجیدن شرایط شما نسبت به خواسته ای که برای کشور مد نظر دارید و قابل انجام بودن امور مهاجرتی شما توسط رهنمون به شما اطلاع رسانی می شود و در اولین فرصت مناسب برای مشاوره تصویری به شکل مستقیم با وکیل مربوطه برنامه ریزی می شود.
هزینه هر ساعت مشاوره تصویری با وکلای مربوطه 40 پوند است که این مبلغ به واحد پول کشور درخواست کننده تطبیق داده می شود و زمان ملاقات انلاین و مشاوره تصویری از قبل می بایست رزرو شده باشد که در این مورد با شما هماهنگی های لازم به عمل خواهد امد. (لازم به ذکر است که برای بعضی از درخواست کنندگان در شرایط خاص و بررسی های دقیق، مشاوره تصویری با وکلای رهنمون می تواند به شکل رایگان انجام شود.)

قابل توجه که با عقد قرارداد با موسسه مشاوره ای رهنون و موکلان، می توانید از مشاوره و راهنمایی تلفنی و یا تصویری با وکلای مجرب ما در طول انجام پروسه کاری به طور رایگان استفاده نمایید که تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان می توانند از ان بهرمند باشند.


ورود به فرم رهنمون

همین حالا برای ارزیابی شرایط مهاجرت خود با رهنمون مشورت کنید

پر کردن فرم ارزیابی و داشتن مشاوره تصویری با موکلین ما قبل و بعد از قرارداد به متقاضیان محترم موجب افزایش کیفیت خدمات و شفافیت پروسه کاری می شود.
اطلاعات مربوط به شما طبق قانون ۱۹۹۸ محفوظ نگه داشتن اطلاعات انگلستان (UK Data Protection Act) در نزد ما محفوظ خواهد بود و با اراده شما در هر زمانی که شما بخواهید از بین برده خواهند شد.