• خدمات رهنمون برای دانشجویان در انگلستان

    ‎دانشجویان عزیز پس از ورود به کشور انگلستان وظایفی دارند که انجام ندادن بعضی از این وظایف گاهی مشکل ساز شده و در مواردی حتی منجر به اخراج انها از بریتانیا میشود. ما با اماده کردن بسته های کوچک خدماتی برای دانشجویان و زبان اموزان عزیز سعی بر این داریم که با نشان دادن راه درست به آنها جلوی مشکلات و معضلات ناخواسته را بگیریم. برخی از خدمات ما پس از ورود دانشجویان عزیز را با هم مرور خواهیم کرد.

مشاوره و اخذ پذيرش تحصيلي

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی در دوره عمومی زبان انگلیسی , دوره های کارشناسی , دوره های کارشناسی ارشد , دوره های دکترا , رشته پزشکی , دوره های پیش دانشگاهی , مدارس شبانه روزی در انگلستان , دوره های دانشگاهی آنلاین , دوره های IELTS, دوره های تافل و بورسیه های تحصیلی در انگلستان.

ثبت نام در اداره پليس

‎ثبت نام دانشجو در اداره پلیس بعد از ورود به کشور. شما وظیفه دارید که به محض ورود به کشور انگلستان خود را به اداره پلیس معرفی کنید تا بعنوان یک فرد جدید نام و آدرس خود را ثبت نمایید و اقامت موقت خود را اعلام دارید . از آنجایی که اغلب انجام این کارها برای دانشجویان راحت نیست، روادیدها اقدامات لازم در این زمینه را برای متقاضیان خود انجام میدهد

تهيه مسكن دانشجويي

‎شركت رهنمون با همکاری تعداد قابل توجهی از آژانس های مسکن در انگلستان و اداره رفاه دانشجوئی، مراکز آموزشی و دانشگاهای مورد قرارداد ما توانسته است بهترین خدمات مسکونی رابرای دانشجویان ایرانی در حال تحصیل در انگلستان فراهم آورد. تلاش ما تهیه مسکن مناسب با توجه به شرایط خاص فردی دانشجو است.
خدمات پزشكی

‎ما اطلاعات لازم در زمینه نحوه استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی و ثبت نام شما در مطب پزشک محلی را در اختیار شما قرار داده و شما را در مراحل ثبت نامتان یاری خواهیم کرد. این کار بدون هزینه بوده وشما در موقع ثبت نامتان احتیاج به پرداخت هیچگونه هزینه ای ندارید.

خدمات بانکی

حمل پول نقد در کشور انگلستان رایج نیست و داشتن کارت بانک برای انجام خریدهای روزانه مرسوم.
ما شما را در افتتاح حساب بانکی یاری کرده و در صورت تمایلتان شما را در مدیریت مسائل مالیتان راهنمائی خواهیم کرد.

از فرودگاه تا منزل

این خدمات شامل انتقال دانشجو به خوابگاه یا محل سکونت در بدو ورود به کشور انگلستان است. ما قبل از پرواز کلیه هماهنگی های لازم از جمله ساعت پرواز و زمان رسیدن به فرودگاه را با شما عزیزان هماهنگ خواهیم کرد و تمام سعی مان را خواهیم نمود که شما را به بهترین و راحتترین نحوه به منزل جدیدتان برسانیم. لطفا برای انجام هماهنگیهای لازم با ما تماس بگیرید.

خدمات تمدید ویزا

همانگونه که به شما وعده دادیم، ما از اولین تا آخرین قدم همراه با شما خواهیم بود. بعد از اتمام مهلت ویزای شما ,در صورتی که هنوز تمایل به تحصیل و یا زندگی در انگلستان داشته باشید ما شما را یاری میکنیم که بتوانید اقامت فعلیتان را تمدید ویا نوع آن را تعویض کنید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید